10 lat gwarancji na wymiennik kotłów kondensacyjnych


Program wydłużonej gwarancji


 

Vitocal_060_A

Vitocal 060-A

Pompa ciepła do c.w.u.

od 8 031 zł netto.

 

Vitovent 300-C

System wentylacji z odzyskiem ciepła, dedykowany szczególnie dla modernizacji.
Przepływ powietrza: do 150 m3/h

Vitovent 300-C stanowi optymalne rozwiązanie wentylacji z odzyskiem ciepła, przede wszystkim dla małych domów jednorodzinnych i mieszkań.
Kompaktową i płaską budową – rekuperator ma wysokość całkowitą tylko 198 mm. Można go bez trudu ukryć w podwieszonym suficie, na przykład w przedpokoju, skąd też można rozprowadzić kanały do sąsiednich pokoi. Możliwy jest również pionowy montaż na ścianie, na przykład w spiżarni.

 

Wydajność urządzenia, sięgająca do 150 m3/h wystarcza do komfortowego wentylowanie powierzchni mieszkalnej od 65 do 90 m2. Pozwala przez cały rok oszczędzać energię i obniżyć koszty ogrzewania.
Vitovent 300-C odzyskuje nawet 90 procent ciepła zawartego w powietrzu usuwanym z pomieszczeń. Zintegrowany moduł podgrzewania elektrycznego chroni przed zamarzaniem i umożliwia przez cały rok efektywny odzysk ciepła.

 

W zakresie dostawy Vitovent 300-C znajduje się zdalne sterowanie, które umożliwia komfortową obsługę urządzenia z dowolnego miejsca w domu lub mieszkaniu.

 

System przewodów wentylacyjnych Viessmann, wykonanych z tworzywa, o średnicy: 63 i 200 mm, umożliwia wykonanie kompletnej instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, którą łatwo schować np. w stropach podwieszanych i pod płytami gipsowo-kartonowymi. Jest przy tym bardzo elastyczny co umożliwia prowadzenie kanałów zgodnie z zapotrzebowaniem.

 

 

Vitovent 300-C prospekt

KP-Vitovent_300-C

Otwórz plik

Cennik - wybrana oferta

cennik_instalatora

Otwórz plik

Konfigurator Systemu Ogrzewania

Bezpłatna wycena – zapytaj specjalistów Sprawdź!